Uri: The Sprout of Lotus Creek

Dünyayı kurtarma oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 1.99$
  • Boyut 272 MB
  • Version 1.1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma CMGE Group Limited
Uri?yle oyundan fazlasını yapmaya hazır mısınız? Uri, oyun oynamanın keyfinden daha çok dünyayı kurtarma misyonu yükleyerek, sizi kahraman yapmayı amaçlıyor.

Herkesin aklının bir yerinde vardır dünyayı kurtarmak. Dünyayı kurtaran karakterleri, oyunları sever ve biz de dünyayı kurtarmak isteriz. Peki siz dünyayı kurtarmak istediniz ni'

Uri ile hayalinizi yani dünyayı kurtarmayı gerçekleştirebilirsiniz. Size yüklenen görev ile oyunda dünyayı kurtarın. Oyunun hikayesi içinde kendinizi kaybederek, gizemli bir şekilde maceralara atılın ve görevlerinizi tamamlayın.

Masal gibi bir dünya sunan oyunda kendinizi harikalar diyarında gibi hissedebilirsiniz. Yoğun bir çabayla ve dünyayı kurtarma görevinizle ne kadar dayanabilip başaracaksınız, Uri ile görün.

Urit, önce bir kurtarıcıdan işaret alır. Sonra ise tek başınadır. Birtakım bulmacaları çözerek, parkurlarda yarışarak, heyecan ve keyifle oyunda ilerleyin sonunda da dünyayı kurtarmanın gururunu yaşayın.

Peki, nasıl oynayabilirsin'

Oyun içinde baz işaretlerin kontrol edilmesiyle Uri'nin yönlendirilerek ilerletilmeli bulmacaları çözerek götürülmeli. Uri'nin dünyayı kurtarma görenin tamamlanması için ise oyun içerisindeki tüm bulmacaların doğru bir şekilde çözülmesi gerekiyor. Filmlerdeki gibi süper kahramana dönüşmek senin elinde. Uri'yle dünyayı kurtarmak sana bağlı. Müziklerinin de etkisiyle oyun heyecan ve bulmacaları çözmenin başarıları, dünyayı kurtarma hedefiyle doyasıya zaman geçirin.

Oyunun grafiklerine gelince' Renkleri, sanatsallığı, sokakları ve yer altı sarayları ile masalları andıran bir yapısı sizi karşılıyor olacak. Çok basit çizimler gibi görünse de, mimarisi dikkat çekiyor.

Uri: The Sprout of Lotus Creek indir
DİĞER SÜRÜMLER